דבר המנכ"ל

אריק מולה, מנכ''ל מי שיקמה

תושבי חולון, אור יהודה, בית דגן ואזור היקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של מי שיקמה.

תאגיד המים והביוב "מי שיקמה", הוקם ע"י עיריית חולון ומועצת אזור מכוח חוק תאגידי מים וביוב -2001 (התשס"א), במטרה לתחזק ולשדרג את תשתיות המים והביוב ולשפר את רמת השירות הניתנת לתושבים. מאז הקמתו השקיע התאגיד עשרות מליוני שקלים בשדרוג ובפיתוח תשתיות, החליף אלפי מונים ישנים ושיפר את ההערכות לאספקת מים בשעת חירום. 

כחלק מחזון התאגיד להתחדשות מתמדת בכל התחומים, פיתח התאגיד מערכת לבקרת שפכים המודדת ומשדרת נתונים בזמן אמת, אשר מטרתה להתריע על אירועי זיהום ובכך למנוע מפגעים סביבתיים חמורים. כמו כן, הטמענו מערכת GIS (מערכת מיפוי ממוחשבת) אשר על גביה הועלו כל תשתיות המים והביוב השונות בכדי לייעל את עבודת מחלקות ההנדסה והתפעול. הקמנו מכון שאיבה חדיש בבית דגן ושני מכונים לשאיבת מי קיץ באור יהודה, הקמנו חמ"ל יעודי לניהול משברים בחירום ועוד.

אתר האינטרנט של התאגיד נבנה עבורכם כחלק ממערך השירות אותו אנו מספקים, האתר נועד לשרת אתכם ועוצב מתוך חשיבה והתחשבות בקהלים השונים המשתמשים בו והוא עומד בכללי הנגישות. באתר תוכלו למצוא מידע נרחב על נושא המים, שירותי התאגיד, טפסים חיוניים, פרויקטים, אפשרויות תשלום און ליין, קביעת תורים ועוד- הכל במטרה ליעל עבורכם את השירות. 

כולי תקווה, כי תמצאו את האתר נגיש, יעיל ומפרה בתוכן נחוץ.  

בברכת גלישה נעימה,
אריק מולה
מנכ"ל מי שקמה